Dnes jsme pro vás našli 6143 výhodných nabídek

Jak to funguje

Velká síla internetu je v tom, že dokáže spojit skupinu lidí za určitým cílem a usnadnit jim komunikaci. To nemusí ale znamenat jenom pohodlné a bezplatné telefonování přes Skype nebo třeba pravidelný kontakt s přáteli na Facebooku. Možnosti jsou v podstatě neomezené, stačí mít jenom dobrý nápad. A právě tak vzniknula myšlenka hromadného nakupování. Když si chcete zajít do restaurace nebo třeba i koupit auto, jako jednotlivec dostanete běžnou ceníkovou cenu a moc šancí na slevu nemáte, smlouvat budete jenom těžko. Ale když přesvědčíte svoje přátele nebo známé, aby šli na steak s vámi nebo si dokonce pořídili nějaké to auto, dostáváte se automaticky do lepší pozice a už by se o nějaké slevě dalo uvažovat. A teď si představte, že přes internet najdete další stovku nebo i víc lidí, kteří si ve stejné restauraci chtějí pošmáknout na nějaké dobrotě nebo si rovnou pořídit třeba tu Fabii. To už si můžete říct o pořádnou slevu, a pokud nebude obchodník flexibilní, jdete o dům dále. A přesně na tomhle principu fungují servery hromadného nakupování.

Samozřejmě se nejedná o žádnou novinku, v zahraničí fungují podobné servery už nějakou dobu a americký Groupon a další už jsou zavedené a populární. V Čechách se s podobnými servery minulý rok doslova roztrhnul pytel a díky tomu si můžeme vybírat i u nás z velké nabídky nejrůznějších zajímavých a výhodných nabídek. Protože serverů je ale hodně a každý má denně jen omezené množství nabídek, připravili jsme pro vás slevy.tyden.cz. Každý den tady najdete přehled aktuální nabídky těch nejzajímavějších serverů pěkně přehledně seřazený v jednoduchém výpisu. Můžete si vybírat podle ceny, výše slevy, typu nabídky a nebo třeba města, které vás zajímá. Pokud se zaregistrujete, budete od nás dostávat každý den ráno přímo do mailu přehled těch nejzajímavějších nabídek

Jak vlastně funguje hromadné nakupování?

Základem je vždycky nějaká ta nabízená služba nebo zboží, které získáte za výhodnější cenu. Tu pochopitelně dostanete pouze tehdy, když si jí objedná nějaký minimálně stanovený počet lidí. Může to být pět, deset nebo třeba padesát kupujících. V našem přehledu je u každé nabídky zcela jasně uvedeno, kolik je pro její aktivaci potřeba lidí a kolik už se jich reálně prodalo. Pokud chcete mít jistotu a kupovat pouze aktivované nabídky, můžete si snadno tuto funkci vybrat v našem přehledu díky filtru „Pouze aktivní“.

Každá nabídka má také omezenou dobu trvání. Někdy je to den, jindy dva nebo i tři. Platnost nabídky je také jasně uvedená v přehledu, a pokud vás něco zaujme, neotálejte s nákupem. Může se totiž stát, že druhý den už bude pozdě. Nabídky se neustále mění a každý den přibývají nové.

Pokud si nějakou nabídku vyberete, klikněte na ní a budete přesměrováni na příslušný nabídkový server. Tam už si přečtete další podrobnosti, zjistíte případné další podmínky a také nabídku objednáte a zaplatíte.

Upozorňujeme čtenáře, že se servery hromadného nakupování už TÝDEN nemá nic společného a případné reklamace je třeba řešit přímo tam. Náš portál slevy.tyden.cz funguje pouze jako agregátor, který našim čtenářům poskytne výběr všech dostupných nabídek v přehledné a ucelené formě na jednom místě. Sám nic neposkytuje.Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 12/2017 najdete >


Notice: Undefined variable: ret in /var/www/slevy.tyden.cz/application/layouts/scripts/layout.phtml on line 143
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.